Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa, tel. 22 628 12 71 w. 135, info@csw.art.pl
Rezerwacja biletów online
 
 
   
 
Piątek, 09.12.2016
17:1516. MFF WATCH DOCS: Oślepiające światło zachodu / Dazzling Light of Sunset; Reż. Salome Jashi; Gruzja, Niemcy 2016; 74', KINO.LAB
18:0016. MFF WATCH DOCS: Ojciec, syn i święty dżihad / Father, Son and the Holy Jihad; Reż. Stéphane Malterre; Francja, Belgia, Syria 2015; 120', SALA LABORATORIUM
19:0016. MFF WATCH DOCS: W imię moralności i porządku / In the Name of Morals and Order; Reż. Bruno Joucla; Francja 2015; 65', KINO.LAB
20:1516. MFF WATCH DOCS: Curumim; Reż. Marcos Prado; Brazylia 2016; 106', SALA LABORATORIUM
20:3016. MFF WATCH DOCS: Nowoczesna Dżungla; Reż. Charles Fairbanks; Meksyk 2016; 72' + Karakia, 5', KINO.LAB
 
Sobota, 10.12.2016
15:0016. MFF WATCH DOCS: Punkt wyjścia / Starting Point ; Reż. Michał Szcześniak; Polska, 2014; 26', KINO.LAB
15:4516. MFF WATCH DOCS: Wandale pamięci / Destruction of Memory ; Reż. Tim Slade; USA 2016; 85', SALA LABORATORIUM
16:0016. MFF WATCH DOCS: Czekając na żyrafy/ Waiting for the Giraffes ; Reż. Marco de Stefanis ; Holandia, Belgia 2016; 84', KINO.LAB
17:3016. MFF WATCH DOCS: Model Érpatak / The Érpatak Model ; Reż. Benny Brunner; Holandia 2014; 77', SALA LABORATORIUM
18:0016. MFF WATCH DOCS: Na krótko I; SALA EDUKACYJNA
18:3016. MFF WATCH DOCS: Kamienie bogowie ludzie / Stones Gods People + Monument / Monumentum; Liban; 5' + 80', KINO.LAB
18:4516. MFF WATCH DOCS: Dyskusja panelowa: Populizm. Reaktywacja; SALA LABORATORIUM
19:3016. MFF WATCH DOCS: El Paso.; Reż. Everardo González Reyes; Meksyk 2016; 76', SALA EDUKACYJNA
20:1516. MFF WATCH DOCS: Przy Planty 7/9 / Bogdan's Journey; Reż. Michał Jaskulski, Larry Loewinger; Polska 2016; 90', SALA LABORATORIUM
21:0016. MFF WATCH DOCS: Ikona/ Icon; Reż. Wojciech Kasperski; Polska 2016; 51', KINO.LAB
 
Niedziela, 11.12.2016
15:3016. MFF WATCH DOCS: Jarocin. Po co wolność / Jarocin. Against the stream; Reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak ; Polska 2015; 108', KINO.LAB
17:0016. MFF WATCH DOCS: Ci, którzy powiedzieli nie/ Those Who Said No; Reż. Nima Sarvestani; Szwecja 2014; 89', SALA LABORATORIUM
17:0016. MFF WATCH DOCS: FUTURE DOCS; SALA EDUKACYJNA
18:1516. MFF WATCH DOCS: Gułag - trudna pamięć / Remembrance: Recalling the Gulag ; Reż. Kerstin Nickig; Niemcy 2016; 44', KINO.LAB
18:3016. MFF WATCH DOCS: Na krótko II; SALA EDUKACYJNA
18:4516. MFF WATCH DOCS: Model Érpatak / The Érpatak Model ; Reż. Benny Brunner; Holandia 2014; 77', SALA LABORATORIUM
19:4516. MFF WATCH DOCS: Na krótko III; SALA EDUKACYJNA
20:0016. MFF WATCH DOCS: Zabawa w wojnę / Let's Play War ; Reż. Meelis Muhu; Estonia 2016; 81', KINO.LAB
20:4516. MFF WATCH DOCS: Kto mnie teraz pokocha / Who's Gonna Love Me Now; Reż. Tomer Heymann, Barak Heymann; Izrael 2016; 86', SALA LABORATORIUM
 
Poniedziałek, 12.12.2016
17:1516. MFF WATCH DOCS: Trzy rozmowy o życiu / Three Conversations on Life + Licząc dni / Counting Days; 2016; 15' + 25', KINO.LAB
17:3016. MFF WATCH DOCS: Masterclass Barak Heymann; SALA LABORATORIUM
18:1516. MFF WATCH DOCS: A 157; Reż. Behrouz Nooranipour; Iran 2015; 73', KINO.LAB
19:3016. MFF WATCH DOCS: Złapać Haidera / Catching Haider; Reż. Nathalie Borgers; Austria, Niemcy 2015; 91', SALA LABORATORIUM
20:0016. MFF WATCH DOCS: Katastrofa / Catastrophe; Reż. Alina Rudnickaja; Rosja 2016; 55', KINO.LAB
 
Wtorek, 13.12.2016
16:3016. MFF WATCH DOCS: Na krótko I; SALA EDUKACYJNA
16:3016. MFF WATCH DOCS: Kto mnie teraz pokocha / Who's Gonna Love Me Now; Reż. Tomer Heymann, Barak Heymann; Izrael 2016; 86', SALA LABORATORIUM
17:4516. MFF WATCH DOCS: Oślepiające światło zachodu / Dazzling Light of Sunset; Reż. Salome Jashi; Gruzja, Niemcy 2016; 74', KINO.LAB
18:0016. MFF WATCH DOCS: Maminsynek/ Mother's Son; Reż. Nawang N. Anja-Tsang; Wielka Brytania 2016; 60', SALA LABORATORIUM
20:0016. MFF WATCH DOCS: Gorzka czekolada/ The Chocolate Case; Reż. Benthe Forrer; Holandia 2016; 90', SALA LABORATORIUM
20:0016. MFF WATCH DOCS: Więzienne siostry / Prison Sisters; Reż. Nima Sarvestani; Szwecja 2016; 90', KINO.LAB
 
Środa, 14.12.2016
16:4516. MFF WATCH DOCS: Kamienie bogowie ludzie / Stones Gods People + Monument / Monumentum; Liban; 5' + 80', KINO.LAB
17:0016. MFF WATCH DOCS: Bez cenzury/ Uncensored; Reż. Stephanie Catalina Martinez; USA, Kolumbia 2014; 52', SALA LABORATORIUM
18:0016. MFF WATCH DOCS: Prezentacja Pitch the Doc; 60', SALA EDUKACYJNA
18:1516. MFF WATCH DOCS: #mojaucieczka/ #myescape; Reż. Elke Sasse; Niemcy 2016; 90', SALA LABORATORIUM
18:3016. MFF WATCH DOCS: Wielki Mur / The Great Wall; Reż. Tadhg O'Sullivan; Irlandia 2015; 74', KINO.LAB
19:3016. MFF WATCH DOCS: Jarocin. Po co wolność. / Jarocin. Against the stream; Reż. Leszek Gnoiński, Marek Gajczak; Polska 2015; 108', SALA EDUKACYJNA
20:1516. MFF WATCH DOCS: Trzy rozmowy o życiu / Three Conversations on Life + Licząc dni / Counting Days; 2016; 15' + 25', KINO.LAB
20:4516. MFF WATCH DOCS: Za kratami nie nosimy burek / No Burqas Behind Bars; Reż. Nima Sarvestani; Szwecja 2012; 77', SALA LABORATORIUM
 
Czwartek, 15.12.2016
17:0016. MFF WATCH DOCS: El Paso; Reż. Everardo González Reyes; Meksyk 2016; 76', SALA LABORATORIUM
17:3016. MFF WATCH DOCS: Walka z szatanem / The Battle with Satan; Reż. Konrad Szołajski; Polska 2015; 75', KINO.LAB
18:3016. MFF WATCH DOCS: Kara tysiąca cięć / Death by a Thousand Cuts ; Reż. Juan Meija Botero ; Dominikana, USA 2016; 73', SALA LABORATORIUM
19:0016. MFF WATCH DOCS: Jeden dzień w Sarajewie / One Day in Sarajevo; Reż. Jasmila Žbanić; Bośnia i Hercegowina 2015; 60', KINO.LAB
20:0016. MFF WATCH DOCS: Sprawa Borneo / The Borneo Case ; Reż. Erik Pauser, Dylan Williams; Szwecja, Niemcy, Walia 2016; 82', SALA LABORATORIUM
20:3016. MFF WATCH DOCS: Nieustraszony wróbel / Hooligan Sparrow; Reż. Nanfu Wang; USA, Chiny 2016; 84', KINO.LAB
 
Piątek, 16.12.2016
11:1516. MFF WATCH DOCS: Konferencja MISSing Creativity
18:00Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
20:15Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
 
Sobota, 17.12.2016
15:15Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
17:30Służąca/ Ah-ga-ssi; Reż. Park Chan-wook; Korea Południowa 2016; 144', English friendly
20:30Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
 
Niedziela, 18.12.2016
16:00Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
18:30PUBLIC SPIRITS: Czy dialektyka może rozbijać cegły?/ Can Dialectics Break Bricks?; Reż. René Viénet; Francja 1973; 82'
20:00PUBLIC SPIRITS: Czerwony oddział kobiet/ Red Detachment of Women; Reż. Pan Wenzhan, Fu Jie; Chiny 1970; 105', 16mm
 
Poniedziałek, 19.12.2016
18:00Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
20:00Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
 
Wtorek, 20.12.2016
18:30FRANCUSKIE RENDEZ-VOUS: Vincent, Vincent n’a pas d’écailles, reż. Thomas Salvador ; Reż. Thomas Salvador; Francja 2013; 76'
20:00Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
 
Środa, 21.12.2016
18:00Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
20:00Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
 
Czwartek, 22.12.2016
18:15Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
20:30ART.DOC: Wataha/ The Wolfpack; Reż. Crystal Moselle; USA 2015; 86'
 
Piątek, 23.12.2016
18:30Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
20:45Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
 
Sobota, 24.12.2016
:KINO NIECZYNNE
 
Niedziela, 25.12.2016
:KINO NIECZYNNE
 
Poniedziałek, 26.12.2016
:KINO NIECZYNNE
 
Wtorek, 27.12.2016
18:00Ostatnia Rodzina; Reż. Jan P. Matuszyński; Polska 2016; 124', English friendly
20:30FRANCUSKIE RENDEZ-VOUS: Vincent, Vincent n’a pas d’écailles, reż. Thomas Salvador ; Reż. Thomas Salvador; Francja 2013; 76'
 
Środa, 28.12.2016
18:00Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
20:15Ostatnia Rodzina; Reż. Jan P. Matuszyński; Polska 2016; 124', English friendly
 
Czwartek, 29.12.2016
18:00Nieznajoma dziewczyna/ La Fille Inconnue; Reż. Jean-Pierre Dardenne, Luc Dardenne; Belgia/ Francja 2016; 106'
20:15Gimme Danger; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 108', English friendly
 
Piątek, 30.12.2016
18:00Wszystkie nieprzespane noce; Reż. Michał Marczak; Polska 2016; 100', English friendly
20:00Paterson; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 113', English friendly


Pokaż program na <poprzednie | następne> dni.

Kino zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie.
Kino jest dostępne dla niepełnosprawnych.



transmisje online zapewnia StreamOnline
kubasto.com