Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa, tel. 22 628 12 71 w. 135, info@csw.art.pl
Rezerwacja biletów online
 
 
   
 
Czwartek, 09.02.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Piątek, 10.02.2017
18:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
21:00Cmentarz wspaniałości/ Rak ti Khon Kaen; Reż. Apichatpong Weerasethakul; Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015; 122'
 
Sobota, 11.02.2017
14:0010 KINA: Paterson; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 113', English friendly
16:00Cmentarz wspaniałości/ Rak ti Khon Kaen; Reż. Apichatpong Weerasethakul; Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015; 122'
18:15Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:45Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Niedziela, 12.02.2017
14:0010 KINA: Paterson; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 113', English friendly
16:00Cmentarz wspaniałości/ Rak ti Khon Kaen; Reż. Apichatpong Weerasethakul; Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015; 122'
18:30Nieprawi/ Ilegitim; Reż. Adrian Sitaru; Rumunia, Polska 2016; 89'
20:15Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Poniedziałek, 13.02.2017
18:0010 KINA: Egzamin/ Bacalaureat; Reż. Cristian Mungiu; Rumunia, Francja, Belgia 2016; 128'
20:30Cmentarz wspaniałości/ Rak ti Khon Kaen; Reż. Apichatpong Weerasethakul; Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015; 122'
 
Wtorek, 14.02.2017
18:3010 KINA: Mustang; Reż. Deniz Gamze Ergüven; Francja, Turcja, 2015; 97', English friendly
20:30W pionie/ Rester vertical; Reż. Alain Guiaraudie; Francja 2016; 100'
 
Środa, 15.02.2017
18:00W pionie/ Rester vertical; Reż. Alain Guiaraudie; Francja 2016; 100'
20:0010 KINA: Lobster / The Lobster; Reż. Yorgos Lanthimos; Irlandia, Wlk. Brytania, Grecja 2015; 118', English friendly
 
Czwartek, 16.02.2017
18:00Cmentarz wspaniałości/ Rak ti Khon Kaen; Reż. Apichatpong Weerasethakul; Tajlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Malezja, Korea Południowa, Meksyk, USA, Norwegia 2015; 122'
20:15Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
 
Piątek, 17.02.2017
18:0010 KINA: Kosmos / Cosmos; Reż. Andrzej Żuławski; Francja, Portugalia, 2015; 103'
20:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
 
Sobota, 18.02.2017
12:0010 KINA: Tysiąc i jedna noc - cz. 1, niespokojny / As Mil e uma Noites - vol. 1, o inquieto; Reż. Miguel Gomes; Portugalia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, 2015; 125'
14:3010 KINA: Tysiąc i jedna noc – cz. 2, opuszczony / As Mil e uma Noites – vol. 2, o desolado; Reż. Miguel Gomes; Portugalia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, 2015; 131'
16:4510 KINA: Tysiąc i jedna noc - cz. 3, oczarowany / As Mil e uma Noites – vol. 3, o encantado; Reż. Miguel Gomes; Portugalia, Francja, Niemcy, Szwajcaria, 2015; 125'
19:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
21:00W pionie/ Rester vertical; Reż. Alain Guiaraudie; Francja 2016; 100'
 
Niedziela, 19.02.2017
14:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
16:00W pionie/ Rester vertical; Reż. Alain Guiaraudie; Francja 2016; 100'
18:0010 KINA: Fuocoammare. Ogień na morzu; Reż. Gianfranco Rosi; Francja, Włochy 2016; 108'
20:0010 KINA: Paterson; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 113', English friendly
 
Poniedziałek, 20.02.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:0010 KINA: Ostatnia Rodzina; Reż. Jan P. Matuszyński; Polska 2016; 124',
 
Wtorek, 21.02.2017
18:0010 KINA: Paterson; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 113', English friendly
20:00NOWE KINEMATOGRAFIE: The Orator/ O le tulafale; Reż. Tusi Tamasese; Nowa Zelandia, Samoa 2011; 110'
 
Środa, 22.02.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:0010 KINA: Syn Szawła/ Saul fia; Reż. László Nemes; Węgry 2015; 107'
 
Czwartek, 23.02.2017
18:0010 KINA: Paterson; Reż. Jim Jarmusch; USA 2016; 113', English friendly
20:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
 
Piątek, 24.02.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly; English friendly!
 
Sobota, 25.02.2017
13:30Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
16:30Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
18:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly; English friendly!
21:00KINO.NOC: Noc koreańska – zombie i kosmitki: Mój sąsiad Zombie + Invasion of Alien Bikini; Reż. Young-Doo Oh; Korea Południowa; 86' + 75'
 
Niedziela, 26.02.2017
14:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
17:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
19:00WATCH DOCS NA SPACERZE: Ikona/ Icon; Reż. Wojciech Kasperski; Polska 2016; 51'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly; English friendly!
 
Poniedziałek, 27.02.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly; English friendly!
 
Wtorek, 28.02.2017
18:00POKAZ PRZEDPREMIEROWY: Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly; English friendly!
 
Środa, 01.03.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
 
Czwartek, 02.03.2017
18:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
20:30Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
 
Piątek, 03.03.2017
18:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
20:30Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
 
Sobota, 04.03.2017
14:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
16:45Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
19:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
21:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
 
Niedziela, 05.03.2017
15:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
17:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
 
Poniedziałek, 06.03.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
 
Wtorek, 07.03.2017
18:00FESTIWAL FRANKOFONII: Z otwartymi oczami/ À peine j'ouvre les yeux; Reż. Leyla Bouzid; Tunezja 2015; 115'
20:00FESTIWAL FRANKOFONII: Zupełnie Nowy Testament/ Le tout nouveau testament; Reż. Jaco Van Dormael; Walonia-Bruksela 2015; 113'
 
Środa, 08.03.2017
18:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
20:30Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Czwartek, 09.03.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
 
Piątek, 10.03.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:15Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
 
Sobota, 11.03.2017
14:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
17:00Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
19:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
21:15Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
 
Niedziela, 12.03.2017
13:30Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
15:30Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
17:45Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
20:15Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Poniedziałek, 13.03.2017
18:00Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
20:15Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Wtorek, 14.03.2017
18:00FESTIWAL FRANKOFONII: Jutro po wojnie/ Demain, après la guerre; Reż. Jako Raybaut; Luksemburg 2015; 106'
20:00FESTIWAL FRANKOFONII: Mama/ Mommy; Reż. Xavier Dolan; Kanada 2014; 140'
 
Środa, 15.03.2017
18:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
21:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
 
Czwartek, 16.03.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:15NOWE KINEMATOGRAFIE: Nierówna walka/ The Harder They Come; Reż. Perry Henzell; Jamajka 1972; 104'
 
Piątek, 17.03.2017
18:00Personal Shopper; Reż. Olivier Assayas; Francja, Niemcy 2016; 105'
20:00Milczenie/ Silence; Reż. Martin Scorsese; USA 2016; 161'
 
Sobota, 18.03.2017
12:45Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128', English friendly
15:00Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
17:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
19:00Personal Shopper; Reż. Olivier Assayas; Francja, Niemcy 2016; 105'
21:00KINO.NOC: Roger Corman czyta Edgara Allana Poe: Maska śmierci szkarłatnej + Zagłada domu Usherów; Reż. Roger Corman; USA / Wielka Brytania 1964, USA 1960; 85', 86'
 
Niedziela, 19.03.2017
13:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
16:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
18:00Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
20:00Personal Shopper; Reż. Olivier Assayas; Francja, Niemcy 2016; 105'
 
Poniedziałek, 20.03.2017
18:00Personal Shopper; Reż. Olivier Assayas; Francja, Niemcy 2016; 105'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Wtorek, 21.03.2017
18:00FESTIWAL FRANKOFONII: Nazywam się Cukinia/ Ma vie de Courgette; Reż. Claude Barras; Szwajcaria 2016; 66'
20:00FESTIWAL FRANKOFONII: Niedobrani/ Pas son genre; Reż. Lucas Belvaux; Francja 2014; 111'


Pokaż program na <poprzednie | następne> dni.

Kino zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie.
Kino jest dostępne dla niepełnosprawnych.



transmisje online zapewnia StreamOnline
kubasto.com