Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski
ul. Jazdów 2, 00-467 Warszawa, tel. 22 628 12 71 w. 135, info@csw.art.pl
Rezerwacja biletów online
 
 
   
 
Piątek, 24.02.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Sobota, 25.02.2017
13:30Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
16:30Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
18:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
21:00KINO.NOC: Noc koreańska – zombie i kosmitki: Mój sąsiad Zombie + Invasion of Alien Bikini; Reż. Young-Doo Oh; Korea Południowa; 86' + 75'
 
Niedziela, 26.02.2017
14:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
17:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
19:00WATCH DOCS NA SPACERZE: Ikona/ Icon; Reż. Wojciech Kasperski; Polska 2016; 51'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Poniedziałek, 27.02.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Wtorek, 28.02.2017
18:00POKAZ PRZEDPREMIEROWY: Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Środa, 01.03.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Czwartek, 02.03.2017
18:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
20:30Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
 
Piątek, 03.03.2017
18:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
20:30Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
 
Sobota, 04.03.2017
14:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
16:45Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
19:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
21:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Niedziela, 05.03.2017
15:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
17:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
20:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Poniedziałek, 06.03.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Wtorek, 07.03.2017
18:00FESTIWAL FRANKOFONII: Z otwartymi oczami/ À peine j'ouvre les yeux; Reż. Leyla Bouzid; Tunezja 2015; 115'
20:00FESTIWAL FRANKOFONII: Zupełnie Nowy Testament/ Le tout nouveau testament; Reż. Jaco Van Dormael; Walonia-Bruksela 2015; 113'
 
Środa, 08.03.2017
18:00Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
20:15Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Czwartek, 09.03.2017
18:00Manchester by the Sea; Reż. Kenneth Lonergan; USA 2016; 135'
20:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Piątek, 10.03.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:00Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
 
Sobota, 11.03.2017
13:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
17:00Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
18:45Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
21:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
 
Niedziela, 12.03.2017
13:00Mr. Gaga; Reż. Tomer Heymann; Izrael, Szwecja, Niemcy, Holandia 2015; 103'
15:30Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
17:30Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
20:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Poniedziałek, 13.03.2017
18:00Śmierć Ludwika XIV/ La Mort de Louis XIV; Reż. Albert Serra; Francja, Hiszpania, Portugalia 2016; 115'
20:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
 
Wtorek, 14.03.2017
18:00FESTIWAL FRANKOFONII: Jutro po wojnie/ Demain, après la guerre; Reż. Jako Raybaut; Luksemburg 2015; 106'
20:00FESTIWAL FRANKOFONII: Mama/ Mommy; Reż. Xavier Dolan; Kanada 2014; 140'
 
Środa, 15.03.2017
18:00Toni Erdmann; Reż. Maren Ade; Austria, Niemcy 2016; 162'
20:45Pokot; Reż. Agnieszka Holland; Czechy, Niemcy, Polska, Szwecja 2016; 128'
 
Czwartek, 16.03.2017
18:00Moonlight; Reż. Barry Jenkins; USA 2016; 110'
20:00NOWE KINEMATOGRAFIE: Nierówna walka/ The Harder They Come; Reż. Perry Henzell; Jamajka 1972; 104'
 
Wtorek, 21.03.2017
18:00FESTIWAL FRANKOFONII: Nazywam się Cukinia/ Ma vie de Courgette; Reż. Claude Barras; Szwajcaria 2016; 66'
20:00FESTIWAL FRANKOFONII: Niedobrani/ Pas son genre; Reż. Lucas Belvaux; Francja 2014; 111'


Pokaż program na <poprzednie | następne> dni.

Kino zastrzega sobie możliwość niewielkich zmian w programie.
Kino jest dostępne dla niepełnosprawnych.



transmisje online zapewnia StreamOnline
kubasto.com